Materiál na leštenie

Počet produktov: 74
 • Leštiaci kotúč na leštenie hliníka , technická tkanina

  Leštiaci kotúč na leštenie hliníka , technická tkanina

  Mäkký handrový leštiaci kotúč Vonkajší priemer: podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery : viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Materiál : technická tkanina - tkanina zo zmesi vlnených a ďalších prírodných vlákien. Použitie : Vhodné k I. aj II. stupni leštenia podľa tvrdosti lešteného materiálu.

  od 3,01 € s DPH
 • Leštiaci kotúč na leštenie ocele , bavlna

  Leštiaci kotúč na leštenie ocele , bavlna

  Látkový / handrový bavlnený kotúč KALIKO pestrý Vonkajší priemer: podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery : viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Materiál : bavlna Použitie : oceľ, hliník, hliníkové zliatiny, farebné kovy, mosadz, nerezové materiály

  od 2,44 € s DPH
 • Leštiaci filcový kotúč - s naznačeným stredom

  Leštiaci filcový kotúč - s naznačeným stredom

  Plstený kotúč Priemer : podľa zvolenej varianty Šírka : podľa zvolenej varianty Použitie: brúsenie a leštenie kovov a plastov, najmä drobných súčastí Brúsenie: kotúč + Satimax príslušnej zrnitosti Leštenie: kotúč + leštiaca pasta podľa druhu lešteného materiálu Filcový kotúč je vhodný aj na leštenie drobných súčiastok - skrutiek a matičiek - nevyráža ich z ruky tak ako látkové kotúče.

  od 1,57 € s DPH
 • Leštiaci filcový kotúč - s vŕtaným stredom

  Leštiaci filcový kotúč - s vŕtaným stredom

  Plstený kotúč Priemer : podľa zvolenej varianty Šírka : podľa zvolenej varianty Použitie: brúsenie a leštenie kovov a plastov, najmä drobných súčastí Brúsenie: kotúč + Satimax príslušnej zrnitosti Leštenie: kotúč + leštiaca pasta podľa druhu lešteného materiálu Filcový kotúč je vhodný aj na leštenie drobných súčiastok - skrutiek a matičiek - nevyráža ich z ruky tak ako látkové kotúče.

  od 4,61 € s DPH
 • Filcové teliesko so stopkou - valcové

  Filcové teliesko so stopkou - valcové

  Plstené leštiace teliesko Priemer : podľa zvolenej varianty Dĺžka : podľa zvolenej varianty Upínací priemer : 6mm Materiál : technická tuhá plsť , hustota 0.56g/cm3 Plstené telieska sú spolu s leštiacou pastou vhodné na dosiahnutie vysokého lesku kovov, zlata, striebra, neželezných kovov, mosadze, hliníka

  od 1,54 € s DPH
 • Filcové teliesko so stopkou - valcové s rádiusom

  Filcové teliesko so stopkou - valcové s rádiusom

  Plstené leštiace teliesko Priemer : podľa zvolenej varianty Dĺžka : podľa zvolenej varianty Upínací priemer : 6mm Materiál : technická tuhá plsť , hustota 0.56g/cm3 Plstené telieska sú spolu s leštiacou pastou vhodné na dosiahnutie vysokého lesku kovov, zlata, striebra, neželezných kovov, mosadze, hliníka

  od 1,20 € s DPH
 • Diamantová brúsna pasta 5g - v striekačke

  Diamantová brúsna pasta 5g - v striekačke

  Brusová pasta diamantová v striekačke Zrnitosť : podľa zvolenej varianty Hmotnosť pasty : 5g Farba pasty je iba farba spojiva - môže sa líšiť podľa výrobcu, brusivo je bezfarebné . Použitie - viď priložené foto - tabuľka. Diamantové leštiace a lapovacie pasty sa skladajú z diamantového prášku a spojiva, ktoré má mazací a zároveň chladiaci účinok. Použitie diamantových pást namiesto brúsnych umožňuje zvýšiť rýchlosť lapovania 2 - 5 krát a zlepšiť tak čistotu obrábaného povrchu. Diamantovú pastu odporúčame použiť na lapovanie a leštenie spekaných karbidov, keramiky, kremeňa a ostatných materiálov vyššej tvrdosti. Pri výrobe meradiel, lisovacích foriem, mikrobrúsov súčiastok, vykurovacích aparatúr. Používajú sa v strojárskom priemysle na rôzne druhy materiálov na dokončovacie operácie funkčných plôch nástrojov, dokončovacie výbrusy foriem, lisovacích nástrojov, foriem a trysiek, lapovanie zdvihátok a ventilových sediel, lapovanie veľmi presných dielov hydraulických, pneumatických a palivových systémov. Leštenie kovových súčastí, ale tiež sa dajú použiť na leštenie kameňa a polodrahokamov. Diamantové pasty sú umývateľné vodou alebo organickými rozpúšťadlami : * Ako organické rozpúšťadlá je možné použiť petrolej, benzín, nízkoviskózne minerálne oleje, lieh a iné. * Vodou zmývateľné pasty sa odporúčajú na obrábanie nekovových materiálov. * Univerzálne pasty sú vhodné ako na obrábanie kovových, tak aj nekovových materiálov.

  5,99 € s DPH
 • Diamantová brúsna pasta 20g - v dóze

  Diamantová brúsna pasta 20g - v dóze

  Brusová pasta diamantová v dóze Zrnitosť : podľa zvolenej varianty Hmotnosť pasty : 20g Farba pasty je iba farba spojiva - môže sa líšiť podľa výrobcu, brusivo je bezfarebné . Použitie - viď priložené foto - tabuľka. Diamantové leštiace a lapovacie pasty sa skladajú z diamantového prášku a spojiva, ktoré má mazací a zároveň chladiaci účinok. Použitie diamantových pást namiesto brúsnych umožňuje zvýšiť rýchlosť lapovania 2 - 5 krát a zlepšiť tak čistotu obrábaného povrchu. Diamantovú pastu odporúčame použiť na lapovanie a leštenie spekaných karbidov, keramiky, kremeňa a ostatných materiálov vyššej tvrdosti. Pri výrobe meradiel, lisovacích foriem, mikrobrúsov súčiastok, vykurovacích aparatúr. Používajú sa v strojárskom priemysle na rôzne druhy materiálov na dokončovacie operácie funkčných plôch nástrojov, dokončovacie výbrusy foriem, lisovacích nástrojov, foriem a trysiek, lapovanie zdvihátok a ventilových sediel, lapovanie veľmi presných dielov hydraulických, pneumatických a palivových systémov. Leštenie kovových súčastí, ale tiež sa dajú použiť na leštenie kameňa a polodrahokamov. Diamantové pasty sú umývateľné vodou alebo organickými rozpúšťadlami : * Ako organické rozpúšťadlá je možné použiť petrolej, benzín, nízkoviskózne minerálne oleje, lieh a iné. * Vodou zmývateľné pasty sa odporúčajú na obrábanie nekovových materiálov. * Univerzálne pasty sú vhodné ako na obrábanie kovových, tak aj nekovových materiálov.

  18,45 € s DPH
 • Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Koncentrovaná extra silná pasta pre perfektné vyšičtění všetkých druhov znečistených plastov. Vhodná pre renováciu interiérových i exteriových plastov automobilu. Plasty vyčistí, obnoví ich pôvodný vzhľad, zabráni krehkosť a šednutie. Vzhľad nového plastu bez škrabancov. Objem: 75ml Farba: biela Vhodné pre ručné použitie. Príklady použitia: palubná doska, lišty, kľučky dverí, nárazník. Vhodná na lakované aj nelakované časti. Bez škrabancov, o oslnivom matnom vzhľade. Pasty stačí nanášať len veľmi málo, je 10x koncentrovaná, zabraňuje starnutiu a zosvetľovanie plastov vďaka UV blokátory, nie je toxická. Vyleštený povrch je odolný proti prachu a špine vďaka antistatickým vlastnostiam vylešteného povrchu. Pred čistením plastu odporúčame ju najskôr vyskúšať na malej časti - ideálne ktorá nepôjde vidieť - pasta nemusí fungovať správne na všetkých typoch plastov. Vyčistený / renovovaný plast doporučujeme ošetriť ochnanou emulzií Plastic Care, aby si plast uchoval čo najdlhšie svoj nový vzhľad. * Nepoužívajte na horúcom povrchu / laku a na priamom slnku. Pastu poriadne rozotrite, nenechajte zaschnúť väčší nános.

  Skladom
  7,78 € s DPH
 • Leštiaca pasta na oceľ Metal Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na oceľ Metal Polish 75ml, Autosole

  Univerzálna rozlešťovací pasta Metal Polish na nelakované kovové povrchy, ktorá čistí a leští oceľ, chróm, meď, mosadz, nikel, nerez atď. - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba: biela Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Čistí a leští do zrkadlového lesku, chráni proti oxidácii a odstraňuje hrdzu Pastu nepoužívajte na zlato, striebro a pokovované povrchy! Vhodné pre finálnu leštenie Vyčistením Metal Polish predĺžite životnosť formy a získate aj kvalitnejšie odliatok.

  Skladom
  5,55 € s DPH
 • Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Stainless Steel Polish na nelakované kovové povrchy, ktorá čistí a leští nehrdzavejúca oceľ - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : biela Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie nerezových častí v automobilovom priemysle - výfukové zvody, zámočníctvo, použiteľné aj pre kuchynské riady a spotrebiče atď.

  Skladom
  8,75 € s DPH
 • Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Aluminium-Polish na nelakované hliníkové povrchy, ktorá čistí a leští nelakovaný hliník - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : strieborno-šedá Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie hliníkových diskov, častí motora, rámov a iných súčiastok motocyklov a automobilov.

  Skladom
  8,28 € s DPH

Doprava zadarmo

Pre viac informácií o podmienkach dopravy zadarmo kliknite tu.

Rýchle odoslanie

Dostanete objednávku zo skladu do 1 pracovného dňa.

Predajňa

Väčšina tovaru je dostupná v predajni.

Individuálne zľavy

Ste verný zákazník alebo sa ním chcete stať? Kontaktujte nás!

Materiál na leštenie