Úvodní strana Náradie pre opravu závitov Silbertool - valcovanie rolnami

Silbertool - valcovanie rolnami

Počet produktov: 16
 • Valcovacia hlava , SilberTool

  Valcovacia hlava , SilberTool

  Univerzálna valcovacia hlava / prípravok na opravu vonkajších závitov Pracovný rozsah : podľa zvolenej varianty Rolny sa dokupujú samostatne - viď súvisiace produkty (metrické pravé, ľavé , UNC , UNF , BSW , BSF) , Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  od 182,81 € s DPH
 • Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Pravé rolne pre opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R16 Pre opravu právneho závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  od 50,13 € s DPH
 • Súprava ľavých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Súprava ľavých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Ľavé rolny pre opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R16 Pre opravu ľavého závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  50,13 € s DPH
 • Súprava rolien UN - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Súprava rolien UN - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R16 Pre opravu právneho UN/UNC/UNF/UNEF závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R16 opraviť je 16,0mm! Norma závitu : ANSI B1.1 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  50,13 € s DPH
 • Súprava rolien W - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Súprava rolien W - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R16 Pre opravu právneho BSW/BSF/BSPP/BS84 závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R16 opraviť je 16,0mm! Norma závitu : DIN ISO 228 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  50,13 € s DPH
 • Súprava rolien G - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Súprava rolien G - pre valcovaciu hlavu R16 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R16 Pre opravu právneho BSP(=G) závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R16 opraviť je 16,0mm! Norma závitu : DIN ISO 228 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  50,13 € s DPH
 • Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R36 Pre opravu právneho závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  75,27 € s DPH
 • Súprava ľavých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Súprava ľavých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R36 Pre opravu ľavého závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  75,27 € s DPH
 • Súprava rolien UN - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Súprava rolien UN - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R36 Pre opravu právneho UN/UNC/UNF/UNEF závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R36 opraviť je 36,0mm! Norma závitu : ANSI B1.1 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  75,27 € s DPH
 • Súprava rolien W - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Súprava rolien W - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R36 Pre opravu právneho BSW/BSF/BSPP/BS84 závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R36 opraviť je 36,0mm! Norma závitu : DIN ISO 228 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  75,27 € s DPH
 • Súprava rolien G - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Súprava rolien G - pre valcovaciu hlavu R36 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R36 Pre opravu právneho BSP(=G) závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Max. priemer závitu, ktorý je možné týmito rolnami v hlave R36 opraviť je 36,0mm! Norma závitu : DIN ISO 228 Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  75,27 € s DPH
 • Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R60/R110 , SilberTool

  Súprava pravých metrických rolien pre valcovaciu hlavu R60/R110 , SilberTool

  Rolne na opravu vonkajších závitov vo valcovacej hlave SilberTool (v tejto sade sú 3ks rolien) Veľkosť : R60/R110 Pre opravu právneho závitu so stúpaním : podľa zvolenej varianty Pre opravu závitu stačí do hlavy nasadiť rolne so zodpovedajúcim stúpaním závitu, hlavu nasadiť na nepoškodenú časť závitu, dotiahnuť pohyblivú rolnu k závitu a otáčaním celej hlavy cez poškodený závit (viackrát podľa potreby + mazať!) závit opravíte. Výsledný závit je vďaka valcovaniu za studena kvalitný, hladký a vykazuje vyšší limit odolnosti ako závit nový. Táto metóda je bezpečnejšia ako s použitím závitových pilníkov alebo závitových očiek - neodstraňuje žiadny materiál, naopak zhutnením za studena je závit rovnako kvalitný ako pred poškodením.

  100,39 € s DPH

Silbertool - valcovanie rolnami