Vnútorné - do diery

Počet produktov: 106
 • Sústružnícky nôž SCLCR do diery

  Sústružnícky nôž SCLCR do diery
  Odporúčame ✓

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (CCMT alebo CCGT) Uhol doštičky voči osi : 95° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 25,85 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SCUCR do diery , česká výroba

  Sústružnícky nôž SCUCR do diery , česká výroba

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (CCMT alebo CCGT) Uhol doštičky voči osi : 93° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 53,57 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SDQCR do diery

  Sústružnícky nôž SDQCR do diery

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (DCMT alebo DCGT) Uhol doštičky voči osi : 107,5° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 23,85 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SDQCR do diery - vŕtaný

  Sústružnícky nôž SDQCR do diery - vŕtaný

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie , pre vnútorné chladenie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (DCMT alebo DCGT) Uhol doštičky voči osi : 107,5° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 45,94 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SDUCR do diery

  Sústružnícky nôž SDUCR do diery

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (DCMT alebo DCGT) Uhol doštičky voči osi : 93° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 25,33 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SDUCR do diery - vŕtaný

  Sústružnícky nôž SDUCR do diery - vŕtaný

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie , pre vnútorné chladenie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (DCMT alebo DCGT) Uhol doštičky voči osi : 93° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 42,48 € s DPH
 • Sústružnícky nôž STFCR do diery

  Sústružnícky nôž STFCR do diery

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (TCMT alebo TCGT) Uhol doštičky voči osi : 90° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 19,88 € s DPH
 • Sústružnícky nôž STFCR do diery - vŕtaný

  Sústružnícky nôž STFCR do diery - vŕtaný

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie , pre vnútorné chladenie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (TCMT alebo TCGT) Uhol doštičky voči osi : 90° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  39,99 € s DPH
 • Vyvrtávací nôž STFPR 91° do vyvrtávacej hlavy

  Vyvrtávací nôž STFPR 91° do vyvrtávacej hlavy

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (TPMT alebo TPGX) Uhol doštičky voči osi : 91° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  25,33 € s DPH
 • Vyvrtávací nôž STUPR 93° do vyvrtávacej hlavy

  Vyvrtávací nôž STUPR 93° do vyvrtávacej hlavy

  Pravý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (TPMT alebo TPGX) Uhol doštičky voči osi : 93° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  25,33 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SCLCL do diery

  Sústružnícky nôž SCLCL do diery
  Odporúčame ✓

  Ľavý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (CCMT alebo CCGT) Uhol doštičky voči osi : 95° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 23,85 € s DPH
 • Sústružnícky nôž SDQCL do diery

  Sústružnícky nôž SDQCL do diery

  Ľavý držiak na výmenné plátky , upínanie skrutkou Nôž pre vnútorné sústruženie Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Označenie doštičiek, ktoré pasujú do držiaka : podľa zvolenej varianty (DCMT alebo DCGT) Uhol doštičky voči osi : 107,5° Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch S tovarom je dodávaný kľúč na výmenu plátku. Destička nie je súčasťou balenia, možno dokúpiť samostatne - viď súvisiace produkty. Všeobecné informácie k výberu vhodného držiaka : Držiaky typu "S" - s upínaním skrutkou sú vhodné na bežné až dokončovacie operácie. Sú vhodné pre menšie úbery materiálu. Doštičky do týchto držiakov majú pozitívny chrbát doštičky, čo umožňuje ostrejšia geometria doštičiek a tým aj možnosť dosiahnutia lepšej kvality povrchu. Držiaky typu "P", "M", "T", "C" a "D" s upínaním za palec alebo úpinku sú vhodné pre bežné až hrubovacie operácie - majú vyššiu tuhosť. Doštičky do týchto držiakov majú negatívny (rovný) chrbát doštičky, vďaka čomu sa doštičky toľko nevylamujú / nedeformujú a je možné s nimi hrubovať a lepšie / dlhšie obrábať aj horšie obrobiteľné materiály.

  od 23,85 € s DPH

Doprava zadarmo

Pre viac informácií o podmienkach dopravy zadarmo kliknite tu.

Rýchle odoslanie

Dostanete objednávku zo skladu do 1 pracovného dňa.

Predajňa

Väčšina tovaru je dostupná v predajni.

Individuálne zľavy

Ste verný zákazník alebo sa ním chcete stať? Kontaktujte nás!

Vnútorné - do diery