Úvodní strana Auto - moto

Auto - moto

Počet produktov: 183
 • Univerzálna ohýbačka OH 010

  Univerzálna ohýbačka OH 010

  Slúži na ohýbanie materiálov plochých, štvorhranných a kruhových prierezov a hrubostenných kúrenárskych trubiek. Max. rozmery materiálu Guľatina: 16mm Betonárska oceľ: 14mm Štvorhranná oceľ: 16x16mm Pásová oceľ - rádiusové ohyb: 10x50mm Pásová oceľ - ostrý ohyb: 6x50mm < br> Rozsah dodávky: Stojan Ohýbacie páka Sada hladkých rolien O 24, 30, 37, 43, 49, 62 a 75 mm Sada tvarových rolien O 24 , 30, 37, 43, 49, 62 a 75 mm Poskytuje skutočne ekonomický spôsob ohýbanie bežných tvarov a ohybov. Ohýbacie hlava s pákou je odnímateľná a ľahko prenosná; pomocou upínacie podložky(obj. č. 1010 250.W) je možné ju upnúť do zveráka na rôznych pracoviskách, v servisných vozoch a pod. Možno ohýbať jednoduché i zložité tvary, ohyby až do 180A °, rôzne uzavreté tvary â to všetko zastudena. Pre zaistenie presnosti pri sériovej výrobe slúži uhlový doraz. V kombinácii s tvarovacím prípravkom umožňuje ohýbačka výrobu ozdobných mreží, záhradného nábytku alebo deko ráč ných prvkov do interiérov i exteriérov. Výsuvná páka pre väčšiu ohýbacie silu. Tuhý stojan so základňou pre ukotvenie stroja.

  Na dotaz
  484,58 € s DPH
 • Kúrenárske kladky pre ohýbačku OH 010

  Kúrenárske kladky pre ohýbačku OH 010

  Používajú sa pre ohýbanie kúrenárskych a inštalatérskych rúrok rozmerov G 3 / 8A, G 1 / 2A, G 3 / 4A za studena. Pre jeden rozmer je potrebná vždy sada(2 kusy) kladiek. Vnútorné polomer ohybu: - G 3/8 ": 102 mm - G 1/2": 108 mm - G 3/4 ": 112 mm

  Na dotaz
  242,05 € s DPH
 • Rolny priečne pre ohýbačku OH 010 - sada 010-180

  Rolny priečne pre ohýbačku OH 010 - sada 010-180

  Používajú sa pre ohýbanie pásovej ocele na plocho o šírke až 50 mm a hrúbkou 7 mm a pre ohyb štvorhranné ocele až do rozmeru 16 A 16 mm s ohybom naprieč. Táto sada je určená pre práce pri umeleckom zámočníctvo, ale je vhodná aj pre bežné zámočnícke práce. Sada sa skladá z ôsmich kladiek. Rozširuje možnosti ohýbačky o tieto priemery: â pr. 110, 150, 175 a 200 mm.

  Na dotaz
  339,07 € s DPH
 • Ohýbačka rúrok kombi OH 040

  Ohýbačka rúrok kombi OH 040

  Výborný pomocník pri ohýbaní rúr z žíhaných oceľových, mosadzných a medených materiálov. Max. hrúbka steny - oceľ: 2mm Max. hrúbka steny - ostatné materiály: 1,5mm Max. uhol ohybu: 180a ° Sada kladiek v priemeroch 5 - 6, 8, 10, 12 mm Je neobyčajne mobilné a pohotová, má minimálne rozmery â zmestí sa do pracovnej brašne s náradím upnutie je možné priamo na dosku pracovného stola pomocou vstavanej úpinky, alebo je možné upnutie do čeľustí zveráka Obsahuje sadu 4 kusov výmenných kladiek, okolo ktorých sa vykonáva ohyb trubiek pomocou páky Obrátená časť páky slúži ako kľúč k uvoľnenie kladky pri jej výmene za inú Umožňuje aj upnutie materiálu pri jeho rezanie na potrebnú dĺžku, nahrádza teda zverák Ohyb je možný až o 180A ° vo všetkých rovinách, teda aj priestoru je vhodná pre pracovníkov montážnych prevádzok pri montáži hydraulických rozvodov, pre inštalatérov, automechanikov, zámočníkov apod.

  Skladom
  169,29 € s DPH
 • Sťahovák 3 ramenný 20-165mm x 145mm BUCO

  Sťahovák 3 ramenný 20-165mm x 145mm BUCO

  Trojramenný sťahovák Rozstup hákov 20-165mm Dĺžka háku 145mm Vyrobené v Nemecku(Buco)

  Na dotaz
  87,65 € s DPH
 • Ručná hydraulická ohýbačka rúrok HRB 10

  Ručná hydraulická ohýbačka rúrok HRB 10

  So šiestimi segmenty pre priemery 1/2 "â 2" Univerzálne použiteľná pre kúrenárske a inštalatérske aplikácie, oceľ a farebné kovy Obsahuje segmenty 1/2 ", 3/4", 1 ", 1 1/4 ", 1 1/2", 2 " Kapacita tvárnenie: 10 000 kg Ohýbacie tlak: 10 t Zdvih piesta: 155 mm Rozmery(s A v A h): 710 A 590 A 220 mm

  Na dotaz
  508,84 € s DPH
 • Sada na čistenie kože, Autosole

  Sada na čistenie kože, Autosole

  Sada Leather Protection

  Skladom
  17,21 € s DPH
 • Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Koncentrovaná extra silná pasta pre perfektné vyšičtění všetkých druhov znečistených plastov. Vhodná pre renováciu interiérových i exteriových plastov automobilu. Plasty vyčistí, obnoví ich pôvodný vzhľad, zabráni krehkosť a šednutie. Vzhľad nového plastu bez škrabancov. Objem: 75ml Farba: biela Vhodné pre ručné použitie. Príklady použitia: palubná doska, lišty, kľučky dverí, nárazník. Vhodná na lakované aj nelakované časti. Bez škrabancov, o oslnivom matnom vzhľade. Pasty stačí nanášať len veľmi málo, je 10x koncentrovaná, zabraňuje starnutiu a zosvetľovanie plastov vďaka UV blokátory, nie je toxická. Vyleštený povrch je odolný proti prachu a špine vďaka antistatickým vlastnostiam vylešteného povrchu. Pred čistením plastu odporúčame ju najskôr vyskúšať na malej časti - ideálne ktorá nepôjde vidieť - pasta nemusí fungovať správne na všetkých typoch plastov. Vyčistený / renovovaný plast doporučujeme ošetriť ochnanou emulzií Plastic Care, aby si plast uchoval čo najdlhšie svoj nový vzhľad. * Nepoužívajte na horúcom povrchu / laku a na priamom slnku. Pastu poriadne rozotrite, nenechajte zaschnúť väčší nános.

  Skladom
  7,91 € s DPH
 • Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Stainless Steel Polish na nelakované kovové povrchy, ktorá čistí a leští nehrdzavejúca oceľ - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : biela Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie nerezových častí v automobilovom priemysle - výfukové zvody, zámočníctvo, použiteľné aj pre kuchynské riady a spotrebiče atď.

  Skladom
  8,89 € s DPH
 • Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Aluminium-Polish na nelakované hliníkové povrchy, ktorá čistí a leští nelakovaný hliník - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : strieborno-šedá Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie hliníkových diskov, častí motora, rámov a iných súčiastok motocyklov a automobilov.

  Skladom
  8,42 € s DPH
 • Odstraňovač hmyzu extra silný 500ml, Autosole

  Odstraňovač hmyzu extra silný 500ml, Autosole

  Čistič hmyzu extra silný Insect Remover Extra Strong 500ml s rozprašovačom Rýchlo a spoľahlivo odstráni zvyšky hmyzu a ďalšie nečistoty zo skla, lakovaných, chrómovaných a plastových povrchov. Vďaka svojej gélovej konzistencii dobre priľne k povrchu a môže tak ďaleko lepšie pôsobiť. Nesteká, výborne sa s ním pracuje. Použitie: Rovnomerne rozstříkejte, nechajte 2 minúty pôsobiť, prípadne rozotrite hubkou. Nenechajte zaschnúť, zle sa dáva dole. Opláchnite vodou. Pred hlavným použitím vyskúšajte vhodnosť na malej skrytej ploche. Nepoužívajte na horúcom povrchu alebo pri rozpálenom slnku.

  Skladom
  14,34 € s DPH
 • Čistič diskov extra silný 500ml, Autosole

  Čistič diskov extra silný 500ml, Autosole

  Extra silný čistič na disky Wheel Cleaner Extra Strong 500ml s rozprašovačom Odstraňuje najodolnejšie vrstvy hrdze, prachu i zapečené špiny z brzdových doštičiek. Vhodné na hliníkové aj oceľové kolesá. Čistidlo obsahuje kyselinu, pri použití a čistení používajte rukavice. Použitie: Prípravok nastriekajte na disky a nechajte chvíľu pôsobiť(maximálně 1 minútu). Následne hadicou ošprycujte, pri vyššom tlaku dajte pozor na odstreky - okolo stojace ľudí / oči apod. Odporúčame najskôr vyskúšať na kúsku disku - napr. na vnútornom leme disku. Nepoužívajte na horúca kolesá alebo na rozpálenom slnku.

  Skladom
  13,81 € s DPH

Auto - moto