Úvodní strana Vzduchové náradie a príslušenstvo

Vzduchové náradie a príslušenstvo

Počet produktov: 300
 • Regulátor tlaku vzduchu - základný model

  Regulátor tlaku vzduchu - základný model

  Regulátor tlaku vzduchu / regulačný ventil s manometrom Vnútorné závity (typ G) : podľa zvolenej varianty Regulačný rozsah : 0,5bar - 8,5bar Stupnica : 0-1 MPa (0-10 bar) a 0-150 PSI Na tele je označený smer toku vzduchu, je nutné tento smer dodržať, inak dôjde k poškodeniu regulátora. Regulátor tlaku nie je ventil, tj neuzatvára - nefunguje od nuly - regulátor iba znižuje tlak vo vzduchovom rozvode. Ide o základný model vhodný do dielne, pre domácich majstrov a pod.

  od 7,54 € s DPH
 • Regulátor tlaku vzduchu , masívny model

  Regulátor tlaku vzduchu , masívny model

  Kvalitný regulátor tlaku vzduchu / regulačný ventil s manometrom Závity (G) : podľa zvolenej varianty Regulačný rozsah : 0,5 Bar - 8,5 Bar Maximálny pracovný tlak : 10 bar (9,9 kgf/cm2) Pracovná teplota 5-60°C Záviť na uchytenie budíka : 1/4" Rozsah budíka : 0-10 bar, 0-150 PSI Prevedenie budíka sa môže s dodávkou meniť. Upevnenie napr. k stene je možné priloženým držiakom. Masívne prevedenie tela Rozmery : viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Vhodný do dielne aj do prevádzok.

  od 7,79 € s DPH
 • Regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom 8,5 bar GP-81xHAB , GISON

  Regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom 8,5 bar GP-81xHAB , GISON
  Odporúčame ✓

  Profesionálny značkový regulátor / regulačný ventil stlačeného vzduchu Závity : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Tlak na výstupe : 0,5-8,5 bar Max. tlak: 9,9 bar Pracovný rozsah : 5 - 60°C Manometer : pr. 41mm , čitateľná stupnica - do 10 Atp (bar) Nastavenie zvoleného tlaku sa vykonáva otočným prvkom v hornej časti regulátora Teleso regulátora tvorí kvalitný liatinový odliatok, nádoba odkalovača je opatrená ochranným krytom a ventilom pre uzavretý odvod kondenzátu. Upevnenie regulátora je možné za držiak, ktorý je súčasťou dodávky. Každý regulátor má svoje sériové číslo + certifikáciu CE. Súčasťou je nákres s rozpisom jednotlivých súčiastok. Výrobca GISON spĺňa certifikáciu systému kvality podľa ISO-9001/2000

  od 39,86 € s DPH
 • Regulátor tlaku vzduchu s odkalovačom - odlučovačom

  Regulátor tlaku vzduchu s odkalovačom - odlučovačom

  Táto rada regulátorov s filtrom je určená do prevádzok kde sú vzduchové rozvody permanentne využívané. Závity : podľa zvolenej varianty Tlak na výstupe : 0,5-8,5 Atp (bar) Pracovný rozsah : 5 - 60°C Manometer : pr. 51mm , čitateľná stupnica - do 10 Atp (bar) * Farebné prevedenie manometra sa môže s dodávkou meniť. Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Nastavenie zvoleného tlaku sa vykonáva otočným prvkom v hornej časti regulátora Teleso regulátora tvorí kvalitný zliatinový odliatok, nádoba odkalovača je opatrená ochranným krytom a ventilom pre uzavretý odvod kondenzátu. Upevnenie regulátora je možné za držiak, ktorý je súčasťou dodávky. Spojky a rýchlospojky je možné dokúpiť - viď súvisiace produkty.

  od 19,69 € s DPH
 • Regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom a vsuvkou na odtokovú hadicu

  Regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom a vsuvkou na odtokovú hadicu

  Regulátor tlaku vzduchu s odkalovačom / jednotka úpravy vzduchu Závity : podľa zvolenej varianty Maximálny tlak : 1 Mpa Budík : 0-1 Mpa / 140 PSI Použitie : na čistenie a sušenie vzduchu, regulovanie vzduchu a regulovanie tlaku vzduchu pneumatického náradia. Vývodová vsuvka na hadicu z odkalovača má priemer 6mm Súčasťou je aj držiačik, pomocou ktorého je možné regulátor upevniť napríklad je stene.

  od 13,12 € s DPH
 • Regulátor tlaku vzduchu s odkalovačom - odlučovačom a primazávačom BC2000

  Regulátor tlaku vzduchu s odkalovačom - odlučovačom a primazávačom BC2000

  Kombinovaný set - regulátor tlaku vzduchu (redukčný ventil) s odkalovačom ( odlučovačom ) a primazávačom / jednotka úpravy vzduchu s odolným hliníkovým telom. Závity : podľa zvolenej varianty Budík má rozsah : 0-1MPa / 10bar / 140PSI Maximálny pracovný tlak : 9 bar / 135PSI Ďalšie rozmery : viď popis produktu pri jednotlivých variantoch

  od 19,65 € s DPH
 • Odlučovač - odkalovač s filtrom a krytom nádobky

  Odlučovač - odkalovač s filtrom a krytom nádobky

  Vzduchový filter - odkalovač ( odlučovač ) vody, oleja a nečistôt zo vzduchovej sústavy Závity : G 3/8" Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Teleso odlučovača tvorí kvalitný zliatinový odliatok, nádoba odkalovača je opatrená ochranným krytom a ventilom pre uzavretý odvod kondenzátu Maximálny pracovný tlak 9,9 kgf/cm2 (9,7 bar)

  od 11,45 € s DPH
 • Špirálová hadica ku kompresoru PU s rýchlospojkami

  Špirálová hadica ku kompresoru PU s rýchlospojkami

  Gumová hadica na kompresor, osadená rýchlospojkami. Dĺžka : podľa zvolenej varianty Vnútorný / vonkajší priemer hadice : podľa zvolenej varianty Farba hadice : pozri fotky pri jednotlivých variantoch Materiál : PolyUrethan - guma

  od 7,76 € s DPH
 • Hadica ku kompresoru opletaná 6x12mm 16bar s rýchlospojkami

  Hadica ku kompresoru opletaná 6x12mm 16bar s rýchlospojkami

  Profesionálna opletaná tlaková PVC hadica s rýchlospojkami Dĺžka : podľa zvolenej varianty Vnútorný priemer / vonkajší priemer hadice : 6mm / 12mm Pracovný tlak : 16bar Poruchový tlak : 64bar Materiál : PVC , vystužená vysokopevnostným PES vláknom. Tlaková hadica na rozvod stlačeného vzduchu. Hadica je opatrená kvalitnými mosadznými nemeckými rýchlospojkami LUDECKE na oboch koncoch a deformačnou sponou OETIKER.

  od 18,84 € s DPH
 • Hadica ku kompresoru opletaná s rýchlospojkami , PROTECO

  Hadica ku kompresoru opletaná s rýchlospojkami , PROTECO

  Hadica tlaková PVC opletaná s rýchlospojkami, hadica tlaková opletaná Dĺžka : podľa zvolenej varianty Vnútorný priemer / vonkajší priemer: podľa zvolenej varianty Materiál : PVC Hadica vybavená štandardnými rýchlospojkami na oboch koncoch.

  od 11,69 € s DPH
 • Rýchlospojka s vonkajším závitom a tesnením , Aircraft

  Rýchlospojka s vonkajším závitom a tesnením , Aircraft

  Rýchlospojka do vzduchového rozvodu , vonkajší závit Typ závitu : podľa zvolenej varianty Materiál : mosadz

  od 5,83 € s DPH
 • Rýchlospojka s vnútorným závitom , Aircraft

  Rýchlospojka s vnútorným závitom , Aircraft

  Rýchlospojka do vzduchového rozvodu , vnútorný závit Typ závitu : podľa zvolenej varianty Materiál : mosadz

  od 4,82 € s DPH

Vzduchové náradie a príslušenstvo