čistidlá Autosole

Počet produktov: 12
 • Sada na čistenie kože, Autosole

  Sada na čistenie kože, Autosole

  Sada Leather Protection

  Skladom
  16,99 € s DPH
 • Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Čistiaca pasta na plasty Plastic Cleaner 75ml, Autosole

  Koncentrovaná extra silná pasta pre perfektné vyšičtění všetkých druhov znečistených plastov. Vhodná pre renováciu interiérových i exteriových plastov automobilu. Plasty vyčistí, obnoví ich pôvodný vzhľad, zabráni krehkosť a šednutie. Vzhľad nového plastu bez škrabancov. Objem: 75ml Farba: biela Vhodné pre ručné použitie. Príklady použitia: palubná doska, lišty, kľučky dverí, nárazník. Vhodná na lakované aj nelakované časti. Bez škrabancov, o oslnivom matnom vzhľade. Pasty stačí nanášať len veľmi málo, je 10x koncentrovaná, zabraňuje starnutiu a zosvetľovanie plastov vďaka UV blokátory, nie je toxická. Vyleštený povrch je odolný proti prachu a špine vďaka antistatickým vlastnostiam vylešteného povrchu. Pred čistením plastu odporúčame ju najskôr vyskúšať na malej časti - ideálne ktorá nepôjde vidieť - pasta nemusí fungovať správne na všetkých typoch plastov. Vyčistený / renovovaný plast doporučujeme ošetriť ochnanou emulzií Plastic Care, aby si plast uchoval čo najdlhšie svoj nový vzhľad. * Nepoužívajte na horúcom povrchu / laku a na priamom slnku. Pastu poriadne rozotrite, nenechajte zaschnúť väčší nános.

  Skladom
  7,82 € s DPH
 • Leštiaca pasta na oceľ Metal Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na oceľ Metal Polish 75ml, Autosole

  Univerzálna rozlešťovací pasta Metal Polish na nelakované kovové povrchy, ktorá čistí a leští oceľ, chróm, meď, mosadz, nikel, nerez atď. - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba: biela Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Čistí a leští do zrkadlového lesku, chráni proti oxidácii a odstraňuje hrdzu Pastu nepoužívajte na zlato, striebro a pokovované povrchy! Vhodné pre finálnu leštenie Vyčistením Metal Polish predĺžite životnosť formy a získate aj kvalitnejšie odliatok.

  Skladom
  5,58 € s DPH
 • Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na nerez Stainless Steel Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Stainless Steel Polish na nelakované kovové povrchy, ktorá čistí a leští nehrdzavejúca oceľ - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : biela Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie nerezových častí v automobilovom priemysle - výfukové zvody, zámočníctvo, použiteľné aj pre kuchynské riady a spotrebiče atď.

  Skladom
  8,78 € s DPH
 • Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Leštiaca pasta na hliník Aluminium Polish 75ml, Autosole

  Rozlešťovací pasta Aluminium-Polish na nelakované hliníkové povrchy, ktorá čistí a leští nelakovaný hliník - bez poškriabaniu Pasta je bez úberu - iba na rozleštenie zašlých povrchov - renováciu Objem: 75ml Farba : strieborno-šedá Vhodné pre ručné použitie alebo vo vŕtačke s plstenými telieskami. Leštením docielite zrkadlového lesku, povrch bude chránený proti oxidácii. Vhodné pre finálnu leštenie hliníkových diskov, častí motora, rámov a iných súčiastok motocyklov a automobilov.

  Skladom
  8,31 € s DPH
 • Odstraňovač hmyzu extra silný 500ml, Autosole

  Odstraňovač hmyzu extra silný 500ml, Autosole

  Čistič hmyzu extra silný Insect Remover Extra Strong 500ml s rozprašovačom Rýchlo a spoľahlivo odstráni zvyšky hmyzu a ďalšie nečistoty zo skla, lakovaných, chrómovaných a plastových povrchov. Vďaka svojej gélovej konzistencii dobre priľne k povrchu a môže tak ďaleko lepšie pôsobiť. Nesteká, výborne sa s ním pracuje. Použitie: Rovnomerne rozstříkejte, nechajte 2 minúty pôsobiť, prípadne rozotrite hubkou. Nenechajte zaschnúť, zle sa dáva dole. Opláchnite vodou. Pred hlavným použitím vyskúšajte vhodnosť na malej skrytej ploche. Nepoužívajte na horúcom povrchu alebo pri rozpálenom slnku.

  Skladom
  14,16 € s DPH
 • Čistič diskov extra silný 500ml, Autosole

  Čistič diskov extra silný 500ml, Autosole

  Extra silný čistič na disky Wheel Cleaner Extra Strong 500ml s rozprašovačom Odstraňuje najodolnejšie vrstvy hrdze, prachu i zapečené špiny z brzdových doštičiek. Vhodné na hliníkové aj oceľové kolesá. Čistidlo obsahuje kyselinu, pri použití a čistení používajte rukavice. Použitie: Prípravok nastriekajte na disky a nechajte chvíľu pôsobiť(maximálně 1 minútu). Následne hadicou ošprycujte, pri vyššom tlaku dajte pozor na odstreky - okolo stojace ľudí / oči apod. Odporúčame najskôr vyskúšať na kúsku disku - napr. na vnútornom leme disku. Nepoužívajte na horúca kolesá alebo na rozpálenom slnku.

  Skladom
  13,64 € s DPH
 • Čistič zvarov a nerezu 500ml, Autosole

  Čistič zvarov a nerezu 500ml, Autosole

  Čistidlo na zvary - Pickling agent Vracia vareným častiam pôvodný vzhľad / farbu. Odstraňuje hnedé / modré zafarbenie po zváraní, ďalej odstraňuje stopy po hrdzi a vracia antikorózne vlastnosti nerezu. Obsahuje abrazívne zložku, vďaka ktorej má výsledný povrch opäť lesk. Prípravok neobsahuje kyselinu fluorovodíkovou, použitie je v porovnaní s čističi iných značiek ďaleko bezpečnejšie. Pre žiarivý lesk odporúčame následne použiť pastu na nerez Stainless Steel Polish. Vhodný pre väčšinu zvarov, iba s výnimkou prepálených zvarov - tieto je potreba mechanický obrúsiť. Použitie: Naneste hubkou a nechajte pôsobiť - podľa stupňa zafarbenia - 1 až 10 minút. Nenechávajte prípravok zaschnúť - zle sa dáva dole. Nikdy nepoužívajte prípravok na horúce / teplé povrchy !!!

  Skladom
  19,76 € s DPH
 • Čistič výfukových zvodov 150ml, Autosole

  Čistič výfukových zvodov 150ml, Autosole

  Čistič Bluing Remover Vhodný pre čistenie nerezových, chrómovaných a titánových výfukových zvodov, vracia zvodom pôvodný vzhľad. Zbaví všetkého zafarbenie, či už je modré, hnedé, čierne alebo zlaté. Povrch je po aplikácii chránený proti korózii, je možné používať opakovane. Prípravok neobsahuje kyselinu fluorovodíkovou, použitie je v porovnaní s čističi iných značiek ďaleko bezpečnejšie. Použitie: Naneste hubkou a nechajte pôsobiť - podľa stupňa zafarbenia - 1 až 10 minút. Nenechávajte prípravok zaschnúť - zle sa dáva dole. Nikdy nepoužívajte prípravok na horúcej / teplé zvody !!!

  Skladom
  15,55 € s DPH
 • Kefa na disky kolies, Autosole

  Kefa na disky kolies, Autosole

  Kefa na čistenie diskov kolies, vhodný na hliníkové i oceľové disky. Kefa nepoškodí povrch, je veľmi jemný, umývateľný.

  Skladom
  8,70 € s DPH
 • Hubka na hmyz - na sklo, Autosole

  Hubka na hmyz - na sklo, Autosole

  Huba na hmyz Insect Sponge Použitie: Iba na sklo Nevhodné na plast a lakované povrchy - je moc hrubá a povrch by mohla poškriabať

  Skladom
  1,51 € s DPH
 • Utierka z mikrovlákna - modrá, Autosole

  Utierka z mikrovlákna - modrá, Autosole

  Extra jemná utierka na leštenie / čistenie z mikrovlákna. Vhodná pre všetky typy vnútorných i vonkajších povrchov. Možno prať na 90A ° C.

  Skladom
  1,96 € s DPH

čistidlá Autosole