Úvodní strana Značenie a popisovanie elektrochemické značenie

elektrochemické značenie

Počet produktov: 3
 • Sada pre ručné elektrochemické značenie EC100

  Sada pre ručné elektrochemické značenie EC100

  Tento typ značenie kovových súčastí nezaťažuje úderom značený povrch. Umožňuje vyznačenie všetkých typov log, grafik, čísel, obrázkov, kódov a ďalších informácií s vysokou kvalitou. Značenie je vykonávané vďaka chemickej reakcii, ktorá spôsobuje povrchové narušenie kovu. Reakcia je vyvolaná súčasným pôsobením roztoku elektrolytu a el. prúdu. Požadované znaky sú vyznačené cez špeciálne typy fólií. Dodávané v originálnom plastovom kufríku. Tento typ riadiacej jednotky EC 100 je cenovo veľmi výhodný, obsahuje základné riadiace prvky pre profesionálne značenie kovovových povrchov bez nutnosti úderov alebo inej fyzickej námahy.

  Na dotaz
  383,24 € s DPH
 • Sada pre ručné elektrochemické značenie EC200

  Sada pre ručné elektrochemické značenie EC200

  Riadiaca jednotka elektrochemického značenia EC 200 s možnosťou regulácie intenzity značenia (12 - 24 V). Jej výhodou je možnosť regulácie výkonu prístroja podľa potreby hĺbky a ostrosti vyleptávaných značiek. Ide o veľmi obľúbený typ. Tento typ značenie kovových súčastí nezaťažuje úderom značený povrch. Umožňuje vyznačenie všetkých typov log, grafik, čísel, obrázkov, kódov a ďalších informácií s vysokou kvalitou. Značenie je vykonávané vďaka chemickej reakcii, ktorá spôsobuje povrchové narušenie kovu. Reakcia je vyvolaná súčasným pôsobením roztoku elektrolytu a el. prúdu. Požadované znaky sú vyznačené cez špeciálne typy fólií. Dodávané v originálnom plastovom kufríku. Sada obsahuje: 1 ks značiace el.chem. hlavy - (bez možnosti nástavca) foto 1 ks riadiacej jednotky elektrochemického značenia: táto obsahuje ovládacie prvky prístroja vrátane trojpolohového prepínače pre značenie černěných povrchov a hliníka, značenie hĺbkové a univerzálne. Ďalej obsahuje regulátor výkonu prístroja v rozmedzí 12 - 24V. 1 ks 250 ml univerzálneho elektrolytu 1 ks 250 ml neutralizačného roztoku 20 ks špeciálne značiace fólie 1 ks protipólového zemniaceho plátku 1 ks pevný plastový kufrík 1 ks návodu na obsluhu (inštrukcie) Pri kúpe prístroja - zadarmo výroba šablóny zalisované v špeciálnej fólii pre značenie podľa Vášho návrhu Vysoko zaťažené jednotky EC určené do NON-STOP prevádzky možno zosilniť. Cenové navýšenie 5% z celkovej ceny. Čistenie zvarov Prepnutím do polohy hĺbkového značenia možno čistiť a neutralizovať zvary nerezovej ocele. Výhody použitia: jednoduché použitie použitie kdekoľvek v uzavretom priestore čistí a neutralizuje ihneď

  Skladom
  622,80 € s DPH
 • Sada pre ručné elektrochemické značenie EC300

  Sada pre ručné elektrochemické značenie EC300

  Ide o typ prístroja EC 300, ktorý je určený pre elektrochemické značenie s pomocou časovania. Jeho výhodou je, že odpadá nutnosť kontroly času, počas ktorého je značiaci hlava priložená k označovanému povrchu. Táto nutnosť odpadá použitím nastaviteľného časovača (2 - 20 sek.) Po uplynutí príslušnej nastavenej doby riadiaca jednotka sama značenie vypne.

  Na dotaz
  718,62 € s DPH

elektrochemické značenie