Úvodní strana upínacie nástroje Magnet. upínače, demagnetizéry

Magnet. upínače, demagnetizéry

Počet produktov: 74
 • Permanentný magnetický upínač pre hrubé frézovanie a vŕtanie

  Permanentný magnetický upínač pre hrubé frézovanie a vŕtanie
  Odporúčame ✓

  Permanentný magnet pre hrubé frézovanie, vŕtanie a brúsenie. Pracovná plocha : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popis produktu u jednotlivých varaint Magnet je vodeodolný - je možné ho použiť s chladiacou kvapalinou. Prítlak sa znižuje ak je upínaný povrch nerovný (vzduhové medzery 100-50%) alebo obsahuje liatinu (80-50%).

  od 581,03 € s DPH
 • Permanentný magnetický upínač PMS-M pre brúsku , 140N/cm2

  Permanentný magnetický upínač PMS-M pre brúsku , 140N/cm2

  Permanentný neodymový (PrNd) magnet Doska na brúsenie s jemným prevedením pólov. Vhodné na uchytenie malých a tenkých obrobkov Veľkosť magnetu : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila 140N/cm2 Rovinnosť: 0,005mm/100mm Vzdialenosť pólov: Mosadz (P1) 0,5mm, oceľ (P2) 1,5mm Príslušenstvo : Imbusový kľúč a úpinky na uchytenie magnetu Použiteľný pre EDM aplikácie, ponorenie do dielektrických kvapalín. Použitie : pod brúsku Ak potrebujete magnet pod frézku, odporúčame magnety radu PMAG

  od 363,31 € s DPH
 • Vákuová upínacia doska

  Vákuová upínacia doska
  Odporúčame ✓

  Veľmi silný prítlak, vhodné na obrábanie plastu, skla, medi, dreva, nerez ocele, hliníka a iných neželezných / nemagnetických kovov Veľkosť : podľa zvolenej varianty Pracovná plocha : viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Minimálna veľkosť obrobku: 60x60mm Rýchle upnutie - počas 4-6s , po upnutí drží podtlak aj pri zlyhaní kompresora. Vhodný pre CNC plottery / CNC frézky a brúsky. Upínacia sila : 220-1000N / mm2 - v závislosti na kvalite upínaného povrchu. Pracovný tlak : 3-8bar (ideálne 3,5bar) Vytvorenie vákua za pomoci integrovanej Venturiho trubice (súčasťou dosky) Materiál : Hliníková zliatina Návod na použitie: 1) Navliecť gumové tesnenie okolo plochy, do ktorej sa bude vkladať obrobok. 2) Vložiť obrobok do plochy ohraničenej tesnením 3) Pripojiť kompresor k jednému z dvoch vstupov (jeden je vždy zaslepený). 4) Spustiť tlačidlom na doske prítlak. Výhody : Vysoká upínacia sila Univerzálne použitie Pomocou tesniacej šnúry je možné vymedziť drobné nerovnosti povrchu obrobku. Vákuové dosky sa môžu vzájomne prepojiť a kombinovať Zanedbateľná spotreba tlaku - zníženie nákladov Balenie obsahuje tiež : úpinky , náhradné gumové tesnenie

  od 1 070,16 € s DPH
 • Permanentný magnetický upínač na frézovanie 160N/cm2 , Neomill Compact

  Permanentný magnetický upínač na frézovanie 160N/cm2 , Neomill Compact
  Odporúčame ✓

  Permanentný neodymový magnet s unikátnou vodeodolnou/vodotesnou konštrukciou. Upínač je ideálny na obrábanie s použitím chladiacej kvapaliny. Pokiaľ obrábate bez chladiacej kvapaliny, je možné použiť magnetický upínač Neomill. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila : 160N/cm2 - vhodný pre frézovanie Vzdialenosť pólov : Oceľ 11mm , Epoxid (voliteľne mosadz) 4mm Upínacia plocha s rovnomerným rozložením magnetickej sily až ku krajom!!! Telo (základňa) je z odolného a pevného materiálu, pólová doska je vyrobená z jedného kusu ocele. Kdekoľvek na pólovej doske je tak možné si dofrézovať vrecká a iné pomocné úpravy pre sériovú výrobu bez toho, aby pri tom došlo k povoleniu alebo rozpadu lamelovej dosky. Použitie - univerzálne: frézovanie, vŕtanie, hobľovanie, silové brúsenie. Súčasťou balenia je : Upínač, dorazové lišty, prepínací kľúč a návod na obsluhu. Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : NEOMC Magnety sme schopní na zákazku nechať akokoľvek upraviť - napr. * Dorobiť pozdĺžne drážky pre upínanie magnetu * Dorobiť vodiace drážky pre vodiace kamene * Vyrezať závity na upevnenie zveráka * Vyfrézovať T-drážky pre T-matice * Upraviť dorazy * Vyfrézovať lôžka pre sériovú výrobu - to všetko podľa vašich požiadaviek Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 700,28 € s DPH
 • Permanentný magnetický upínač na frézovanie 160N/cm2 , Neomill

  Permanentný magnetický upínač na frézovanie 160N/cm2 , Neomill

  Permanentný neodymový magnet s unikátnou vodeodolnou/vodotesnou konštrukciou. Upínač je ideálny na obrábanie s použitím chladiacej kvapaliny. Vhodný na frézovanie, hobľovanie aj ťažké brúsenie. Vhodný na obrábanie s chladiacou kvapalinou aj bez chladiacej kvapaliny alebo s obmedzeným množstvom procesných kvapalín - metóda MQL. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila : 160N/cm2 - vhodný pre frézovanie Vzdialenosť pólov : Oceľ 11mm, mosadz 4mm Upínacia plocha s rovnomerným rozložením magnetickej sily až ku krajom!!! Telo (základňa) je z odolného a pevného materiálu, pólová doska je vyrobená z jedného kusu ocele. Kdekoľvek na pólovej doske je tak možné si dofrézovať vrecká a iné pomocné úpravy pre sériovú výrobu bez toho, aby pri tom došlo k povoleniu alebo rozpadu lamelovej dosky. Použitie - univerzálne: frézovanie, vŕtanie, hobľovanie, silové brúsenie. Súčasťou balenia je : Upínač, dorazové lišty, prepínací kľúč a návod na obsluhu. Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : NEOM Magnety sme schopní na zákazku nechať akokoľvek upraviť - napr. * Dorobiť pozdĺžne drážky pre upínanie magnetu * Dorobiť vodiace drážky pre vodiace kamene * Vyrezať závity na upevnenie zveráka * Vyfrézovať T-drážky pre T-matice * Upraviť dorazy * Vyfrézovať lôžka pre sériovú výrobu - to všetko podľa vašich požiadaviek Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 875,42 € s DPH
 • Permanentný magnetický upínač , Neomicro

  Permanentný magnetický upínač , Neomicro
  Odporúčame ✓

  Permanentný neodymový magnet pre presné ploché brúsenie veľmi malých a tenkých až po veľké obrobky. Magnet je vodotesný - vhodný aj na elektroerozívne obrábanie. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila : 100N/cm2 - vhodný pre brúsenie na plocho Vzdialenosť pólov : Oceľ 1,4mm, mosadz 0,5mm Upínacia plocha s rovnomerným rozložením magnetickej sily až ku krajom!!! Tento magnet je ideálny na presné brúsenie malých, tenkých i veľkých dielcov a tiež na elektroerozívne obrábanie. Vďaka vodotesnej konštrukcii je možné použiť chladiacu kvapalinu alebo ho ponoriť do dielektrickej kvapaliny. Horná pólová doska je zložená z mosadzných a oceľových lamiel, je zaručená vysoká stabilita, presnosť a účinnosť upnutia pomocou maximálnej koncentrácie magnetickej sily do plochy obrobku. Použitie : brúsenie na plocho, EDM elektroerozívne obrábanie. Súčasťou balenia je: upínač, dorazové lišty, sada úpiniek, prepínací kľúč Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : NEOC Magnety sme schopní na zákazku nechať akokoľvek upraviť - napr. * Dorobiť pozdĺžne drážky pre upínanie magnetu * Dorobiť vodiace drážky pre vodiace kamene * Vyrezať závity na upevnenie zveráka * Vyfrézovať T-drážky pre T-matice * Upraviť dorazy * Vyfrézovať lôžka pre sériovú výrobu - to všetko podľa vašich požiadaviek Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 755,25 € s DPH
 • Elektromagnetický upínač pre silové brúsenie 130N/cm2 , BJP

  Elektromagnetický upínač pre silové brúsenie 130N/cm2 , BJP

  Elektromagnetický upínač BJP je jedným z najvšestrannejších elektromagnetických upínačov. Vhodný pre náročné brúsenie širokej škály dielcov od minimálneho rozmeru 35x35x3mm. Vďaka kombinovanej pólovej rozteči ale veľmi dobre upína aj masívne dielce. Elektromagnet sa obsluhuje jednoducho pomocou stlačenia tlačidla na riadiacej jednotke, ktorá taktiež umožňuje variabilné nastavenie sily pre vytvorenie optimálnych podmienok upnutia. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila : 130N/cm2 - vhodný pre silové a finálne plošné brúsenie stredne veľkých až veľkých obrobkov. Pólová rozteč: 4mm oceľ, 1mm mosadz, veľká pólová rozteč cca 42mm. Pólovanie : priečne (na prianie je možné dodať pozdĺžne) Dodávané vrátane dorazových líšt. Jednoduché ovládanie cez riadiacu jednotku (nutné dokúpiť). Cez riadiacu jednotku je možné vykonať aj automatickú demagnetizáciu. Napätie : 110V (DC) Použitie - Silové brúsenie, veľkoplošné finálne brúsenie. Súčasťou balenia je: Upínač s káblom (štandardne 6m), sada úpiniek, návod na obsluhu. Na magnet poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : BJP Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 3 486,86 € s DPH
 • Elektromagnetický upínač pre silové brúsenie 130N/cm2 , Elmag Compact

  Elektromagnetický upínač pre silové brúsenie 130N/cm2 , Elmag Compact

  Elektrický magnet s unikátnou vodeodolnou/vodotesnou konštrukciou, oválnym pólovaním s epoxidovou výplňou a niekoľkonásobnou ochranou proti zatečeniu. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nominálna upínacia sila : 130N/cm2 - vhodný pre silové a finálne plošné brúsenie stredne veľkých až veľkých obrobkov. Pólový rozstup : T48mm Izoláciu medzi jednotlivými pólmi tvorí výplň z tvrdenej epoxidovej živice. Dodávané vrátane dorazových líšt. Pólová doska je vyrobená z jedného kusu ocele. Telo je z jedného kusu ocele, cievky kompletne zaliate v epoxide, kvalitná galvanizovaná fólia medzi telesom a pólovou doskou magnetu. Jednoduché ovládanie cez riadiacu jednotku. Napätie : 110V (DC) Použitie - Silové brúsenie, veľkoplošné finálne brúsenie. Súčasťou balenia je: Upínač s káblom (štandardne 6m), sada úpiniek, návod na obsluhu. Na magnet poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : ELMG Magnety sme schopní na zákazku nechať akokoľvek upraviť - napr. * Dorobiť vodiace drážky pre vodiace kamene * Vyrezať závity na upevnenie zveráka * Vyfrézovať T-drážky pre T-matice * Dodať ďalšie dorazové lišty, prípadne podľa požiadaviek upraviť. * Vyfrézovať lôžka pre sériovú výrobu - to všetko a aj viac podľa vašich požiadaviek Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 2 121,14 € s DPH
 • Sínusový magnetický upínač pre uhlové brúsenie a EDM , Fixar

  Sínusový magnetický upínač pre uhlové brúsenie a EDM , Fixar

  Jednoduchý jednoosý permanentný magnetický sínusový stôl s permanentným magnetom Neomicro je vhodný pre vysoko presné uhlové brúsenie, elektroerozívne obrábanie a meranie. Vybrať si môžete model s nastavením uhlov v pozdĺžnej osi alebo s nastavením uhlov v priečnej osi. Nastavenie uhla sa vykonáva pomocou koncových mierok na základe princípu funkcie sinus. Extrémna presnosť aj po dlhšej dobe používania. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nastavenie uhlov v rozsahu 0-45° (alebo priečne 0-30°) Presnosť : +- 0,005mm na 100mm Nominálna upínacia sila : 100N/cm2 Vzdialenosť pólov : Oceľ 1,4mm, mosadz 0,5mm Pólovanie : priečne Upínacia plocha s rovnomerným rozložením magnetickej sily až ku krajom!!! Tvrdená základná doska pre mimoriadnu stabilitu. Voliteľne je možné tento stôl vybaviť aj iným upínačom (Neomill, Electrofine...) - na dopyt. Tento magnet je osadený magnetickým upínačom Neomicro a je ideálny na presné brúsenie malých, tenkých i veľkých dielcov a tiež na elektroerozívne obrábanie. Vďaka vodotesnej konštrukcii je možné použiť chladiacu kvapalinu alebo ho ponoriť do dielektrickej kvapaliny. Horná pólová doska je zložená z mosadzných a oceľových lamiel, je zaručená vysoká stabilita, presnosť a účinnosť upnutia pomocou maximálnej koncentrácie magnetickej sily do plochy obrobku. Použitie : brúsenie na plocho, EDM elektroerozívne obrábanie. Súčasťou balenia je: sínusový mag. upínač , prepínací kľúč , tabuľka pre rýchle nastavenie uhlov, návod na obsluhu Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : SINES Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  Cena - Na dotaz
 • Dvojosý sínusový magnetický upínač pre uhlové brúsenie a EDM , Fixar

  Dvojosý sínusový magnetický upínač pre uhlové brúsenie a EDM , Fixar

  Dvojosý permanentný magnetický sínusový stôl s permanentným magnetom Neomicro je vhodný pre vysoko presné uhlové brúsenie, elektroerozívne obrábanie a meranie. Možnosť naklápania v pozdĺžnej aj priečnej osi. Nastavenie uhla sa vykonáva pomocou koncových mierok na základe princípu funkcie sinus. Extrémna presnosť aj po dlhšej dobe používania. Veľkosť : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list alebo popis produktu pri jednotlivých variantoch Nastavenie uhlov v rozsahu : pozdĺžne 0-45 ° , priečne 0-30 ° Nominálna upínacia sila : 100N/cm2 Vzdialenosť pólov : Oceľ 1,4mm, mosadz 0,5mm Pólovanie : priečne Upínacia plocha s rovnomerným rozložením magnetickej sily až ku krajom!!! Tvrdená základná doska pre mimoriadnu stabilitu. Voliteľne je možné tento stôl vybaviť aj iným upínačom (Neomill, Electrofine...) - na dopyt. Tento magnet je osadený magnetickým upínačom Neomicro a je ideálny na presné brúsenie malých, tenkých i veľkých dielcov a tiež na elektroerozívne obrábanie. Vďaka vodotesnej konštrukcii je možné použiť chladiacu kvapalinu alebo ho ponoriť do dielektrickej kvapaliny. Horná pólová doska je zložená z mosadzných a oceľových lamiel, je zaručená vysoká stabilita, presnosť a účinnosť upnutia pomocou maximálnej koncentrácie magnetickej sily do plochy obrobku. Použitie : brúsenie na plocho, EDM elektroerozívne obrábanie. Súčasťou balenia je: sínusový mag. upínač , prepínací kľúč , tabuľka pre rýchle nastavenie uhlov, návod na obsluhu Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : Sinec Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  Cena - Na dotaz
 • Permanentná magnetická doska , Alustar

  Permanentná magnetická doska , Alustar

  Permanentný neodymový magnet Alustar je odľahčenou verziou upínača Neostar - na upínanie obrobkov pri sústružení a brúsení na guľato. Upínač vyniká vďaka hliníkovej konštrukcii tela a nízkej hmotnosti. Zvládne väčší hmotnostný rozsah obrábaných komponentov.Pólová doska s radiálnymi pólmi vám umožní ľahko a efektívne obrábať čelo, vnútorný a vonkajší priemer obrobku v jednej operácii - bez nutnosti obrobok odopínať a znovu upínať. Možnosť plynulej regulácie upínacej sily uľahčuje centrovanie. Priemer magnetu : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď príložený katalógový list. Nominálna upínacia sila : 140N/cm2 Veľmi výkonný dvojitý neodymový magnetický systém, hliníková základňa. Unikátna konštrukcia so závitovkovým samosvorným prepínacím mechanizmom pre plynulé nastavenie upínacej sily, ktorý uľahčuje centrovanie obrobku. Hliníková základňa znižuje záťaž na vreteno obrábacieho stroja a zvyšuje možnú hmotnostnú kapacitu obrobkov. Veľmi bezpečný, samosvorný mechanizmus zabraňujúci vypnutiu upínača počas obrábania. Zahĺbenie a závity zo spodnej strany základne pre upnutie na vhodnú prírubu. Môžete si tiež zvoliť úpravu magnetu - výrobu na mieru stredové vŕtanie, prídavnú pólovú dosku, pólovú dosku s T-drážkami alebo zostavu pólových nástavcov. Použitie : sústruženie, brúsenie na guľato Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Veľkou výhodou upínača je patentovaný prepínací mechanizmus, ktorý umožňuje variabilne nastaviť upínaciu silu a pevne fixuje nastavenú upínaciu silu v akejkoľvek polohe. Vďaka prepínaciemu mechanizmu si zapnete upínač na 10 až 20 % sily, ľahko vycentrujete obrobok, prepnete na 100 % a prikročíte k bezpečnej operácii. Kat.č. : ALUS Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťt

  od 1 764,03 € s DPH
 • Permanentná magnetická doska , Neostar

  Permanentná magnetická doska , Neostar
  Odporúčame ✓

  Permanentný neodymový magnet na upínanie obrobkov pri sústružení a brúsení na guľato. Pólová doska s radiálnymi pólmi vám umožní ľahko a efektívne obrábať čelo, vnútorný a vonkajší priemer obrobku v jednej operácii - bez nutnosti obrobok odopínať a znovu upínať. Priemer magnetu : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď príložený katalógový list. Nominálna upínacia sila : 140N/cm2 Veľmi výkonný dvojitý neodymový magnetický systém, oceľová základňa. Môžete si tiež zvoliť úpravu magnetu - výrobu na mieru stredové vŕtanie, prídavnú pólovú dosku, pólovú dosku s T-drážkami alebo zostavu pólových nástavcov. Použitie : sústruženie, brúsenie na guľato Upínač je osadený kvalitnými permanentnými neodymovými magnetmi, k magnetom poskytujeme plný záručný aj pozáručný servis. Kat.č. : NEOS Ak si nie ste istí výberom - neviete aký magnet je pre vašu prácu vhodný, obráťte sa na nás, radi pomôžeme!

  od 757,17 € s DPH

Doprava zadarmo

Pre viac informácií o podmienkach dopravy zadarmo kliknite tu.

Rýchle odoslanie

Dostanete objednávku zo skladu do 1 pracovného dňa.

Predajňa

Väčšina tovaru je dostupná v predajni.

Individuálne zľavy

Ste verný zákazník alebo sa ním chcete stať? Kontaktujte nás!

Magnet. upínače, demagnetizéry