Obrážacie nože

Počet produktov: 23
 • Obrážací drážkovací držiak , typ UT

  Obrážací drážkovací držiak , typ UT

  Obrážací drážkovací nôž / držiak pre CNC Pre drážku o šírke / veľ. doštičky : podľa zvolenej varianty Max. hĺbka obrážania : podľa zvolenej varianty Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list. Držiak je z tvrdenej kalenej ocele. K držiaku je možné dokúpiť excentrické puzdro, s ktorým je možné veľmi jednoducho jemne doladiť vyosenie (v Y osi) britu noža, čo je ideálne v prípade, keď stroj nemá Y osu pre presné nastavenie. Prípadnú nepresnosť / chybu jednoducho odstránite vďaka možnosti pootočenia puzdra (na stupnici) o 0,5 mm na obe strany. Tieto držiaky môžeme dodať aj v prevedení na obrážanie štvorhranných, šesťhranných a spline (viacrážkových) profilov - viď priložený katalógový list. Držiak je dodávaný bez doštičky, tieto sa dokupujú samostatne - nájdete ich v súvisiacich produktoch alebo v priloženom katalógovom liste. Môžeme ponúknuť doštičky zo spekanej ocele HSSE-PM alebo z tvrdokovu.

  od 217,56 € s DPH
 • Obrážací drážkovací držiak , typ UTSZ

  Obrážací drážkovací držiak , typ UTSZ

  Obrážací drážkovací nôž / držiak pre obrážačky Pre drážku o šírke / veľ. doštičky : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list. Držiak je z tvrdenej kalenej ocele. Držiak je dodávaný bez doštičky, tieto sa dokupujú samostatne - nájdete ich v súvisiacich produktoch alebo v priloženom katalógovom liste. Môžeme ponúknuť doštičky zo spekanej ocele HSSE-PM alebo z tvrdokovu.

  od 158,39 € s DPH
 • Obrážací držiak na šesťhranný profil , typ UT-HEX

  Obrážací držiak na šesťhranný profil , typ UT-HEX

  Obrážací nôž / držiak pre CNC na obrážanie šesťhranov / šesťhranných profilov / 6hranov , 6hr. Pre šesťhrany o veľkosti: podľa zvolenej varianty Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list. Držiak je z tvrdenej kalenej ocele. K držiaku je možné dokúpiť excentrické puzdro, s ktorým je možné veľmi jednoducho jemne doladiť vyosenie (v Y osi) britu noža, čo je ideálne v prípade, keď stroj nemá Y osu pre presné nastavenie. Prípadnú nepresnosť / chybu jednoducho odstránite vďaka možnosti pootočenia puzdra (na stupnici) o 0,5 mm na obe strany. Tieto držiaky môžeme dodať aj v prevedení na obrážanie drážok, štvorhranných a spline (viacrážkových) profilov - viď priložený katalógový list. Držiak je dodávaný bez doštičky, tieto sa dokupujú samostatne - nájdete ich v súvisiacich produktoch alebo v priloženom katalógovom liste. Môžeme ponúknuť doštičky zo spekanej ocele HSSE-PM, z tvrdokovu na dopyt.

  od 257,17 € s DPH
 • Obrážací držiak na štvorhranný profil, typ UT-SQ

  Obrážací držiak na štvorhranný profil, typ UT-SQ

  Obrážací nôž / držiak pre CNC pre obrážanie štvorhranov / štvorhranných profilov / 4hranov / 4hr. Pre štvorhrany o veľkosti: podľa zvolenej varianty Upínací priemer : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list. Držiak je z tvrdenej kalenej ocele. K držiaku je možné dokúpiť excentrické puzdro, s ktorým je možné veľmi jednoducho jemne doladiť vyosenie (v Y osi) britu noža, čo je ideálne v prípade, keď stroj nemá Y osu pre presné nastavenie. Prípadnú nepresnosť / chybu jednoducho odstránite vďaka možnosti pootočenia puzdra (na stupnici) o 0,5 mm na obe strany. Tieto držiaky môžeme dodať aj v prevedení na obrážanie drážok, šesťhranných a spline (viacrážkových) profilov - viď priložený katalógový list. Držiak je dodávaný bez doštičky, tieto sa dokupujú samostatne - nájdete ich v súvisiacich produktoch alebo v priloženom katalógovom liste. Môžeme ponúknuť doštičky zo spekanej ocele HSSE-PM, z tvrdokovu na dopyt.

  od 257,17 € s DPH
 • Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. H7

  Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. H7

  Obrážacia doštička pre držiaky UT- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : H7 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Prevedenie so zrazením hrán : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : HSSE-PM (spekaná kobaltová oceľ) Povlak : TiN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 45,08 € s DPH
 • SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. H7

  SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. H7

  Tvrdokovová obrážacia doštička pre držiaky UT- a UTSZ- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : H7 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : TK / SK / VHM - tvrdokov Povlak : PVD , TiCN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 47,40 € s DPH
 • Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. P9

  Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. P9

  Obrážacia doštička pre držiaky UT- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : P9 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Prevedenie so zrazením hrán : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : HSSE-PM (spekaná kobaltová oceľ) Povlak : TiN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 45,08 € s DPH
 • SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. Js9 - zak. výroba

  SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. Js9 - zak. výroba

  Tvrdokovová obrážacia doštička pre držiaky UT- a UTSZ- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : Js9 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : TK / SK / VHM - tvrdokov Povlak : PVD , TiCN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 73,25 € s DPH
 • Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. C11

  Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. C11

  Obrážacia doštička pre držiaky UT- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : C11 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : HSSE-PM (spekaná kobaltová oceľ) Povlak : TiN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 45,08 € s DPH
 • SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. C11

  SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. C11

  Tvrdokovová obrážacia doštička pre držiaky UT- a UTSZ- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : C11 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : TK / SK / VHM - tvrdokov Povlak : PVD , TiCN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 47,40 € s DPH
 • Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. D10

  Obrážacia drážkovacia doštička HSSE-PM - tol. D10

  Obrážacia doštička pre držiaky UT- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : D10 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : HSSE-PM (spekaná kobaltová oceľ) Povlak : TiN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 45,08 € s DPH
 • SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. D10

  SK drážkovacia doštička do obrážacieho noža - tol. D10

  Tvrdokovová obrážacia doštička pre držiaky UT- a UTSZ- Šírka doštičky : podľa zvolenej varianty Tolerancia čepele : D10 - presný rozmer viď popis produktu pri jednotlivých variantoch Ďalšie rozmery - viď priložený katalógový list Materiál : TK / SK / VHM - tvrdokov Povlak : PVD , TiCN Dostičku je možné 2-3x prebrúsiť. Držiaky pre túto doštičku nájdete v súvisiacich produktoch.

  od 47,40 € s DPH

Doprava zadarmo

Pre viac informácií o podmienkach dopravy zadarmo kliknite tu.

Rýchle odoslanie

Dostanete objednávku zo skladu do 1 pracovného dňa.

Predajňa

Väčšina tovaru je dostupná v predajni.

Individuálne zľavy

Ste verný zákazník alebo sa ním chcete stať? Kontaktujte nás!

Obrážacie nože