závitorezy

Počet produktov: 89
 • Reverzná závitorezná hlava s morse kužeľom , VERTEX

  Reverzná závitorezná hlava s morse kužeľom , VERTEX

  Reverzačná závitorezná hlava / reverzný závitorez Upínací rozsah : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka (morse kužeľ) : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popisok pri jednotlivom variante Typ K1 je s vŕtačkovým skľučovadlom , typy K2 , K3 a K4 sú s upínaním za kameňmi Po vyrezaní nastavenej hĺbky dôjde k zmene otáčok Závitorez je bez momentovej spojky, tj nechráni závitník pred zalomením. Návod na použitie - viď priložené PDF

  od 136,11 € s DPH
 • Reverzná závitorezná hlava s valcovou stopkou , VERTEX

  Reverzná závitorezná hlava s valcovou stopkou , VERTEX

  Reverzačná závitorezná hlava / reverzný závitorez Upínací rozsah : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka (valcová) : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popisok pri jednotlivom variante Typ K1 je s vŕtačkovým skľučovadlom , typy K2 , K3 a K4 sú s upínaním za kameňmi Po vyrezaní nastavenej hĺbky dôjde k zmene otáčok Závitorez je bez momentovej spojky, tj nechráni závitník pred zalomením. Návod na použitie - viď priložené PDF

  od 125,26 € s DPH
 • Rubber-flex klieština pre reverzný závitorez VTA , VERTEX

  Rubber-flex klieština pre reverzný závitorez VTA , VERTEX

  Špeciálna klieština pre upnutie závitníkov do reverzného závitorezu VTA s momentovou spojkou Upínací rozsah klieštiny : viď popis pri jednotlivých variantoch Priemer a ďalšie rozmery : viď popis pri jednotlivých variantoch Do každého závitorezu VTA značky Vertex pasujú dve klieštiny: Závitorez VTA7-JT6: klieština FC-10(2,5-4,5mm) a FC-11(4,5-6,5mm) >Závitorez VTA12-JT6 : klieština FC-20 (4,0-7,0mm) a FC-21 (7,5-10,0mm) Závitorez VTA20-M20 : klieština FC-30 (8,0 -12,0mm) a FC-31(14,0-19,0mm)

  39,58 € s DPH
 • Závitorez BT pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou

  Závitorez BT pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou

  Rýchloupínacia závitorezná hlava s dĺžkovou kompenzáciou pre nástavce pre strojné závitníky podľa DIN371 DIN374 a DIN376 Upínací rozsah závitorezu : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka (strmý kužeľ ISO) : podľa zvolenej varianty Norma : JIS 6339 BT Momentová spojka sa nastavuje priamo na nástavci. Spôsob upnutia závitníka : Závitníky sa upínajú do nástavcov, ktoré je potrebné dokúpiť zvlášť. Závitníky sú v nástavci istené za štvorhran a upínaciu stopku. Závitník drží v nástavci pevne, vytiahnutie po zatlačení upínacieho nákružku. Nástavce sú v hlave istené cez ložisko a kamene. K závitoreznej hlave je možné tiež dokúpiť aj nástavce pre závitníky vyrobené podľa noriem JIS a ISO 529, ktoré nie sú u nás bežné. Približne 90% tuzemského trhu tvoria závitníky vyrobené podľa noriem DIN371,374,376 Upínacie klieštiny TC-312 / TC-820 / TC-1433 nie sú súčasťou závitorezu - je potrebné ich dokúpiť samostatne! Použitie : Závitník sa upne do vhodného nástavca, ktorý má momentovú spojku už prednastavenú, prípadne je možné ju jemne doladiť podľa potreby.

  od 143,52 € s DPH
 • Závitové závity DIN69871 pre nadstavce typu TC s kompenzáciou dĺžky

  Závitové závity DIN69871 pre nadstavce typu TC s kompenzáciou dĺžky

  Rýchloupínacia závitorezná hlava s dĺžkovou kompenzáciou pre nástavce pre strojné závitníky podľa DIN371 DIN374 a DIN376 Upínací rozsah závitorezu : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka (strmý kužeľ ISO) : podľa zvolenej varianty Norma : DIN69871 Momentová spojka sa nastavuje priamo na nástavci. Spôsob upnutia závitníka : Závitníky sa upínajú do nástavcov, ktoré je potrebné dokúpiť zvlášť. Závitníky sú v nástavci istené za štvorhran a upínaciu stopku. Závitník drží v nástavci pevne, vytiahnutie po zatlačení upínacieho nákružku. Nástavce sú v hlave istené cez ložisko a kamene. K závitoreznej hlave je možné tiež dokúpiť aj nástavce pre závitníky vyrobené podľa noriem JIS a ISO 529, ktoré nie sú u nás bežné. Približne 90% tuzemského trhu tvoria závitníky vyrobené podľa noriem DIN371,374,376 Upínacie klieštiny TC-312 / TC-820 / TC-1433 nie sú súčasťou závitorezu - je potrebné ich dokúpiť samostatne! Použitie : Závitník sa upne do vhodného nástavca, ktorý má momentovú spojku už prednastavenú, prípadne je možné ju jemne doladiť podľa potreby.

  od 135,11 € s DPH
 • Závitorez morsa pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou , VERTEX

  Závitorez morsa pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou , VERTEX

  Rýchloupínacia závitorezná hlava s dĺžkovou kompenzáciou pre nástavce pre strojné závitníky podľa DIN371 DIN374 a DIN376 Upínací rozsah závitorezu : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka : podľa zvolenej varianty Momentová spojka sa nastavuje priamo na nástavci. Spôsob upnutia závitníka : Závitníky sa upínajú do nástavcov, ktoré je potrebné dokúpiť zvlášť. Závitníky sú v nástavci istené za štvorhran a upínaciu stopku. Závitník drží v nástavci pevne, vytiahnutie po zatlačení upínacieho nákružku. Nástavce sú v hlave istené cez ložisko a kamene. K závitoreznej hlave je možné tiež dokúpiť aj nástavce pre závitníky vyrobené podľa noriem JIS a ISO 529, ktoré nie sú u nás bežné. Približne 90% tuzemského trhu tvoria závitníky vyrobené podľa noriem DIN371,374,376 Upínacie klieštiny TC-312 / TC-820 / TC-1433 nie sú súčasťou závitorezu - je potrebné ich dokúpiť samostatne! Použitie : Závitník sa upne do vhodného nástavca, ktorý má momentovú spojku už prednastavenú, prípadne je možné ju jemne doladiť podľa potreby.

  od 164,60 € s DPH
 • Trojčeľusťové skľučovadlo VTA pre závitníky , VERTEX

  Trojčeľusťové skľučovadlo VTA pre závitníky , VERTEX

  3-čeľusťové skľučovadlo na závitníky Upínanie (vnútorný B kužeľ alebo vonkajší morse kužeľ) : podľa zvolenej varianty Počet čeľustí : 3 + upínanie za štvorhran Ďalšie rozmery - viď popisok pri jednotlivých variantoch Uťahuje sa točením závitovej hlavy v ktorej sú tri čeľuste, ďalej potom priloženým inbus kľúčom a dvoma vnútornými dorazovými čeľusťami na uchytenie štvorhrannej stopky závitníka.

  od 46,46 € s DPH
 • Dvojčeľusťové skľučovadlo pre závitníky

  Dvojčeľusťové skľučovadlo pre závitníky

  Dvojčeľusťové skľučovadlo s imbusom pre pevné upnutie závitníkov Upínací rozsah : podľa zvolenej varianty Upínací kužeľ (vnútorný) : podľa zvolenej varianty Ďalšie rozmery - viď popisok pri zvolenej variante Odporúčame použitie od M12, pre menšie závitníky použite klasické 3-čeľusťové skľučovadlo, prípadne trojčeľusťové skľučovadlo s upnutím za štvorhran - typ VTA

  od 84,22 € s DPH
 • Závitorez morsa pre nástavce typu TC , VERTEX

  Závitorez morsa pre nástavce typu TC , VERTEX

  Rýchloupínacia závitorezná hlava bez dĺžkovej kompenzácie pre nástavce pre strojné závitníky podľa DIN371 DIN374 a DIN376 Upínací rozsah závitorezu : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka : podľa zvolenej varianty Tento typ (SF) je bez dĺžkovej kompenzácie! Momentová spojka sa nastavuje priamo na nástavci. Spôsob upnutia závitníka : Závitníky sa upínajú do nástavcov, ktoré je potrebné dokúpiť zvlášť. Závitníky sú v nástavci istené za štvorhran a upínaciu stopku. Závitník drží v nástavci pevne, vytiahnutie po zatlačení upínacieho nákružku. Nástavce sú v hlave istené cez ložisko a kamene. K závitoreznej hlave je možné tiež dokúpiť aj nástavce pre závitníky vyrobené podľa noriem JIS a ISO 529, ktoré nie sú u nás bežné. Približne 90% tuzemského trhu tvoria závitníky vyrobené podľa noriem DIN371,374,376 Upínacie klieštiny TC-312 / TC-820 / TC-1433 nie sú súčasťou závitorezu - je potrebné ich dokúpiť samostatne! Použitie : Závitník sa upne do vhodného nástavca, ktorý má momentovú spojku už prednastavenú, prípadne je možné ju jemne doladiť podľa potreby.

  od 70,80 € s DPH
 • NC závitorez pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou , VERTEX

  NC závitorez pre nástavce typu TC s dĺžkovou kompenzáciou , VERTEX

  Rýchloupínacia závitorezná hlava s dĺžkovou kompenzáciou pre nástavce pre strojné závitníky podľa DIN371 DIN374 a DIN376 Upínací rozsah závitorezu : podľa zvolenej varianty Upínacia stopka (valcová) : podľa zvolenej varianty Dĺžka upínacej stopky : viď popis pri variante Momentová spojka sa nastavuje priamo na nástavci. Spôsob upnutia závitníka : Závitníky sa upínajú do nástavcov, ktoré je potrebné dokúpiť zvlášť. Závitníky sú v nástavci istené za štvorhran a upínaciu stopku. Závitník drží v nástavci pevne, vytiahnutie po zatlačení upínacieho nákružku. Nástavce sú v hlave istené cez ložisko a kamene. K závitoreznej hlave je možné tiež dokúpiť aj nástavce pre závitníky vyrobené podľa noriem JIS a ISO 529, ktoré nie sú u nás bežné. Približne 90% tuzemského trhu tvoria závitníky vyrobené podľa noriem DIN371,374,376 Upínacie klieštiny TC-312 / TC-820 / TC-1433 nie sú súčasťou závitorezu - je potrebné ich dokúpiť samostatne! Použitie : Závitník sa upne do vhodného nástavca, ktorý má momentovú spojku už prednastavenú, prípadne je možné ju jemne doladiť podľa potreby.

  od 106,26 € s DPH
 • Pneumatický závitorez s nastaviteľným ramenom, rada VAT-700

  Pneumatický závitorez s nastaviteľným ramenom, rada VAT-700

  Vzduchový závitorez so nastaviteľným ramenom Rozsah : podľa zvolenej varianty * Rozsah je závislý iba na závitoreznej hlave VAT-SP , tj pokiaľ chcete väčší rozsah závitorezu, stačí dokúpiť hlavu s iným rozsahom - viď súvisiace produkty. Min. výkon kompresora : 5HP (zodpovedá 3,8kW) Potrebný tlak : 6-7 bar Spotreba vzduchu : 940 l/min Polohovateľnosť ramien : Rmax 700mm Obsahuje 6ks nástavcov typu TC - veľkosť nástavcov je uvedená v popise pri jednotlivých variantoch. Nástavce sú s momentovou spojkou pre závitníky vyrobené podľa normy DIN371 a DIN376. Konkrétne veľkosti nástavcov nájdete v popise pri jednotlivom variante Ďalšie adaptéry je možné dokúpiť - viď súvisiace produkty. Obsahuje regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom a primazávačom. Upínacia liatinová doska nie je v cene! Závitorezná hlava pracuje pri tlaku 6-7bar, vzduch na vstupe musí byť suchý a čistý. Pravidelne dolievajte vhodný pneumatický olej do nádobky primazávača. Pri rezaní závitov používajte vhodný rezný olej. Po hodine prevádzky nechajte hlavu 10-15 minút vychladnúť. Hlavu čistite a kontrolujte v 3-mesačnom intervale. Pred káždým rezaním závitu kontrolujte či je obrábaná plocha súbežná s ramenom závitorezu (správne rezanie závitov v osi). Ak závitorez nie je skladom, môže byť termín dodania ihneď - pri závitoreze stačí prehodiť závitoreznú hlavu za typ s iným rozsahom - samotné závitorezné hlavy VAT-SP máme skladom.

  od 1 511,44 € s DPH
 • Pneumatický závitorez s nastaviteľným ramenom, rada VAT-1400

  Pneumatický závitorez s nastaviteľným ramenom, rada VAT-1400

  Vzduchový závitorez so nastaviteľným ramenom Rozsah : podľa zvolenej varianty * Rozsah je závislý iba na závitoreznej hlave VAT-SP , tj pokiaľ chcete väčší rozsah závitorezu, stačí dokúpiť hlavu s iným rozsahom - viď súvisiace produkty. Min. výkon kompresora : 5HP (zodpovedá 3,8kW) Potrebný tlak : 6-7 bar Spotreba vzduchu : 940 l/min Polohovateľnosť ramien : Rmin. 200mm, Rmax 1400mm Obsahuje 6ks nástavcov typu TC - veľkosť nástavcov je uvedená v popise pri jednotlivých variantoch. Nástavce sú s momentovou spojkou pre závitníky vyrobené podľa normy DIN371 a DIN376. Konkrétne veľkosti nástavcov nájdete v popise pri jednotlivom variante Ďalšie adaptéry je možné dokúpiť - viď súvisiace produkty. Obsahuje regulátor tlaku vzduchu s odlučovačom a primazávačom. Upínacia liatinová doska nie je v cene! Závitorezná hlava pracuje pri tlaku 6-7bar, vzduch na vstupe musí byť suchý a čistý. Pravidelne dolievajte vhodný pneumatický olej do nádobky primazávača. Pri rezaní závitov používajte vhodný rezný olej. Po hodine prevádzky nechajte hlavu 10-15 minút vychladnúť. Hlavu čistite a kontrolujte v 3-mesačnom intervale. Pred káždým rezaním závitu kontrolujte či je obrábaná plocha súbežná s ramenom závitorezu (správne rezanie závitov v osi). Ak závitorez nie je skladom, môže byť termín dodania ihneď - pri závitoreze stačí prehodiť závitoreznú hlavu za typ s iným rozsahom - samotné závitorezné hlavy VAT-SP máme skladom.

  od 1 599,16 € s DPH

Doprava zadarmo

Pre viac informácií o podmienkach dopravy zadarmo kliknite tu.

Rýchle odoslanie

Dostanete objednávku zo skladu do 1 pracovného dňa.

Predajňa

Väčšina tovaru je dostupná v predajni.

Individuálne zľavy

Ste verný zákazník alebo sa ním chcete stať? Kontaktujte nás!

závitorezy